Ranking najlepszych sposobów na większy biust

Ranking najlepszych sposobów na większy biust

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Czy preparaty powiększające biust działają?

Kobiet, które narzekają na zbyt mały biust, mają z tego powodu kompleksy. Wiele pań decyduje się na dość radykalne rozwiązanie - operację plastyczną polegającą na wszczepieniu implantów. Jako że jest to jednocześnie inwazyjna i kosztowna opcja, większość kobiet szuka mniej drastycznych wariantów. Z pomocą przychodzą preparaty powiększające biust. Dostępne w formie tabletek i kremów cieszą się sporą popularnością. Ale czy takie środki mają szansę w ogóle zadziałać? Czas rozwiać wszelkie wątpliwości.

Na czym polega działanie tabletek i kremów powiększających piersi?

Najogólniej rzecz ujmując, działanie tabletek i kremów odpowiadających za powiększenie biustu przypomina działanie tabletek antykoncepcyjnych. Chodzi o pobudzenie piersi do wzrostu poprzez wzrost poziomu estrogenów - żeńskich hormonów płciowych, które w okresie dojrzewania oraz podczas ciąży odpowiadają za przyrost piersi. Tabletki i kremy - w przeciwieństwie do tabletek antykoncepcyjnych - nie zawierają syntetycznych hormonów. Ich sekret tkwi w obecności tzw. fitohormonów. Dokładniej chodzi o fitoestrogeny - roślinne odpowiedniki żeńskich estrogenów. Ich działanie polega na stymulowaniu wzrostu piersi. Warto jednak mieć świadomość, że cały proces odbywa się w sposób całkowicie bezpieczny, bez szkodliwej ingerencji w gospodarkę hormonalną. Tak jest w teorii. Ale czy faktycznie popularne preparaty powiększające biust mają taką moc? Warto więc przyjrzeć się dokładnie wszystkim składnikom specyfików. To powinno dać odpowiedź na pytanie o skuteczność działania tabletek i kremów.

Co zawierają tabletki i kremy na powiększenie biustu?

Tak naprawdę skład jest dość zróżnicowany. Niemniej jednak w wielu preparatach pojawiają się niektóre składniki. Są to przede wszystkim zioła, których właściwości lecznicze były od wieków wykorzystywane w medycynie ludowej. Jednak dopiero od niedawna wiadomo, że zawierają cenne substancje, które przyczyniają się do pobudzenia wzrostu do piersi. Warto się im przyjrzeć z bliska.

Palma sabałowa - to roślina, której działanie polega przede wszystkim na blokowaniu produkcji szkodliwego dihydrotestosteronu. Można więc powiedzieć, że przyczynia się do leczenia łysienia. Ale co to ma wspólnego z powiększaniem biustu? Okazuje się, że ta roślina wykazuje także lekkie działanie anaboliczne. Efektem tego jest stymulowanie tkanek do wzrostu, także w obrębie biustu. Dzięki temu możliwe jest powiększenie piersi.

Pueraria Mirifica - to roślina, która cieszy się popularnością w Tajlandii i właśnie tam wykorzystywana jest na szeroką skalę. Zawiera ona sporą dawkę fitoestrogenów, a więc żeńskich hormonów płciowych pochodzenia roślinnego. Dzięki nim możliwe jest pobudzanie piersi do wzrostu, co powoduje faktyczne zwiększenie ich objętości. Cały proces odbywa się bezpiecznie, bez jakiekolwiek ingerencji w gospodarkę hormonalną.

Wild yam to roślina rodem z Ameryki. Poza tym, że dobroczynnie działa na wątrobę oraz wszelkie problemy trawienne, przyczynia się do pobudzenia wzrostu piersi. Jest to możliwe dzięki sporej zawartości fitoestrogenów. Hormony pochodzenia roślinnego skutecznie stymulują wzrost tkanek, nie wywołując przy tym żadnego działania niepożądanego.

Fenugreek to roślina, której lecznicze właściwości znane są od wieków. Poza tym, że łagodzi poranne mdłości, biegunki czy eliminuje anemię, skutecznie pobudza piersi do wzrostu. Warto bowiem wiedzieć, że fenugreek zawiera substancje działające estrogennie. Dzięki temu biust zwiększa swoją objętość, nie szkodząc zdrowiu. Wszystkie składniki dostępne w popularnych specyfikach powiększających piersi, a cieszących się pozytywnymi opiniami, faktycznie pobudzają piersi do wzrostu. Trzeba jednak mieć świadomość, że żaden ze środków nie daje spektakularnych efektów. Nie ma się co spodziewać, że biust powiększy się o 3-4 rozmiary. Ale trzeba wiedzieć, że efektywność kuracji można zwiększyć…

Jak wzmocnić działanie preparatów na biust?

Cenne składniki zawarte w preparatach to jedno, ale nasze działania - to drugie. Nie można zapominać, że ogromną rolę odgrywa tu aplikacja kremów oraz zażywanie tabletek. Jeśli kuracja nie będzie prowadzona systematycznie, wówczas nie ma co liczyć na pojawienie się obiecywanych rezultatów. Trzeba „dać” coś od siebie, by efekty kuracji faktycznie się pojawiły - biust był wyraźnie większy. Warto więc wraz z kremami praktykować masaże, dzięki którym działanie specyfiku będzie jeszcze lepsze. Dobrze jest robić to regularnie, bowiem wtedy pojawiające się rezultaty są najlepsze. Należy także mieć świadomość, że dobre efekty przynosi połączenie działania tabletek i kremów. Stymulowanie piersi od środka i na zewnątrz będzie wówczas efektywniejsze.

Zobacz ranking najlepszych sposobów na większy biust