Ranking najlepszych sposobów na większy biust

Ranking najlepszych sposobów na większy biust

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Czy warto stosować kremy do powiększenia biustu?

Jest wiele kobiet, które nie są do końca zadowolone z wielkości swoich piersi. Dlatego też cały czas poszukują sposobów, dzięki którym przynajmniej trochę będą w stanie je powiększyć. Zwykle w grę nie wchodzą te najbardziej inwazyjne metody, czyli operacyjne wszczepienie implantów czy nawet wstrzykiwanie kwasu hialuronowego. Nie da się ukryć, że największą popularnością cieszą się kremy do powiększania biustu. Choć większość kobiet decyduje się na ich stosowanie, część pań dość sceptycznie podchodzi do takiego rozwiązania. A więc warto czy nie ma sensu stosować tego rodzaju środków? Jeżeli i ty poszukujesz odpowiedzi na to pytanie, wreszcie będziesz mogła rozwiać wszystkie swoje wątpliwości.

Jak działają kremy do powiększania biustu?

Przede wszystkim należy mieć świadomość, że nie wszystkie kremy przeznaczone do pielęgnacji biustu są w stanie przyczynić się do faktycznego powiększenia rozmiaru piersi. Serum, balsam czy inne tego rodzaju produkty kosmetyczne, jeśli nie zawierają w swoim składzie odpowiednich substancji mogą jedynie przyczynić się do zwiększenia jędrności skóry, ale na pewno nie do zwiększenia objętości biustu. By kremy do powiększania biustu faktycznie mogły zadziałać, muszą zawierać odpowiednie substancje. Chodzi przede wszystkim o tzw. fitoestrogeny, czyli roślinne odpowiedniki żeńskich hormonów płciowych. Warto bowiem mieć świadomość, że właśnie na skutek wzmożonego działania tych hormonów - w okresie dojrzewania oraz w czasie ciąży - dochodzi do pobudzenia wzrostu piersi. Fitoestrogeny działają właściwie na takiej samej zasadzie, z tym że nie powodują one zawirowań hormonalnych. Powiększanie piersi w ten sposób jest całkowicie bezpieczne. Warto jednak mieć świadomość, że efekt większego biustu gwarantuje wyłącznie unikalna mieszkanka roślin obfitujących w fitoestrogeny. Dlatego też, przed wybraniem odpowiedniego kremu, trzeba zwrócić szczególną uwagę na zawarte w specyfiku składniki. Jeśli kosmetyk faktycznie ma przyczynić się do powiększania biustu, powinien zawierać między innymi: ekstrakt Pueraria Mirifica, ekstrakt z Fenugreek, wyciąg z Saw palmetto, ekstrakt z Wild yam.

Kremy do powiększania biustu - za czy przeciw?

Tak naprawdę nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Wszystko zależy od tego, jakie są nasze oczekiwania i potrzeby. Jeżeli zależy nam na widocznym powiększeniu biustu o 1-2 rozmiary, kremy z fitoestrogenami warto zacząć stosować. Co prawda efekty nie pojawią się w ciągu kilku dni, ale gdy minie kilka miesięcy, faktycznie koniecznością będzie wymiana wszystkich biustonoszy. Jeżeli chcemy zwiększyć rozmiar biustu o 3-4 jednostki, właściwie nie ma wydawać pieniędzy na jakiekolwiek specyfiki. Nie oznacza to jednak, że jedynym rozwiązaniem jest operacja plastyczna. I ona nie rozwiązuje problemu, jeśli budowa anatomiczna klatki piersiowej nie pozwala na wszczepienie dużych implantów. Tak znacznego powiększenia nie daje również wstrzyknięcie kwasu hialuronowego. Nie należy także spodziewać się, że kremy na powiększenie piersi zastosowane w jednorazowej kuracji dadzą trwałe rezultaty. Jeśli zaprzestaniemy stosowania specyfików, wówczas stopniowo biust będzie wracał do pierwotnego rozmiaru. Na szczęście proces ten jest naprawdę bardzo powolny. Warto przy tym pamiętać, że i kwas hialuronowy wstrzyknięty w piersi nie daje trwałych rezultatów. By podtrzymać efekt dużego biustu, koniecznością jest powtarzanie zabiegu co najmniej raz na 12 miesięcy.

Skuteczność kremów można zwiększyć

By nie czekać tak długo na pojawienie się rezultatów stosowania kremów, warto wzmocnić ich skuteczność. Jakie są możliwości? Okazuje się, że możemy podążać dwiema drogami. Jedna to zastosowanie dodatkowych tabletek - najlepiej jeśli krem i kapsułki będą wchodzić w skład jednego zestawu (np. Breast Actives). Druga opcja to zastosowanie masażu piersi. Masowanie biustu podczas aplikowania kremu pozwala cennym substancjom wniknąć jeszcze głębiej, co potęguje działanie fitoestrogenów. Warto przy tym pamiętać o systematycznym stosowaniu wszystkich specyfików. Wówczas będziemy mieć pewność, że kremy oraz dodatkowe metody dadzą zadowalające rezultaty - większe piersi w ciągu kilku miesięcy.

Zobacz ranking najlepszych sposobów na większy biust