Ranking najlepszych sposobów na większy biust

Ranking najlepszych sposobów na większy biust

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Jak działają zioła powiększające biust?

Jest wiele kobiet, które decydują się na powiększanie piersi. Jednak zamiast sięgać po inwazyjne metody, np. operację wszczepienia implantów, decydują się na naturalne sposoby. Zalicza się do nich przede wszystkim specjalne tabletki oraz kremy. Są to specyfiki, których działanie opiera się na cennych właściwościach niektórych ziół. Które z nich są najlepsze? I jaka jest faktycznie ich skuteczność?

Najbardziej popularne zioła powiększające biust

W tabletkach i kremach ziół - jako składników - nie brakuje. Na które warto zwracać szczególną uwagę?

Fenugreek
To zioło wykorzystywane jest już od wieków w chińskiej medycynie ludowej jako środek leczniczy na dolegliwości kobiece. Fenugreek stosowano do leczenia cukrzycy, mdłości, biegunki, anemii. Ziołem tym leczono również zapalenie stawów. Ale to nie jedyne możliwości, jakie posiada Fenugreek. Jako że wykazuje działanie estrogenne oraz działa progesteronogennie, wpływa korzystnie na piersi. Mianowicie - przyczynia się do jego powiększenia oraz ich ujędrnienia.

Pueraria Mirifica
To zioło wykorzystywane na szeroką skalę w Tajlandii. Lecznicze właściwości tej rośliny znane są już od tysięcy lat, ale dopiero od niedawna wiadomo, że stanowi ona potężne źródło fitoestrogenów, przewyższając tym samym soję, która dotąd była uznawana za najcenniejsze źródło. Są to roślinne odpowiedniki żeńskich hormonów płciowych. Efektem jest silne stymulowanie piersi do wzrostu, jednak bez jakichkolwiek działań niepożądanych, wynikających z zawirowań hormonalnych.

Wild yam
Pochodzące z Ameryki zioło od dawna wykorzystywane jest jako środek na problemy trawienne, problemy z wątrobą czy w przypadku zawyżonego poziomu cholesterolu oraz cukru we krwi. Jednak to nie jedyne działanie, ponieważ Wild yam stanowi bogate źródło fitoestrogenów. Dzięki temu możliwe jest pobudzenie piersi do wzrostu, co skutkuje ich znacznym powiększeniem bez żadnego uszczerbku na zdrowiu.

Saw palmetto
Główne działanie Saw palmetto polega przede wszystkim na blokowaniu procesów prowadzących do powstawania dihydrotestosteronu, odpowiadającego za wzmożone wypadanie włosów (głównie u mężczyzn) oraz za powstawanie problemów w prostatą. Wyciąg z palmy sabałowej, poza tym że jest skutecznym inhibitorem DHT, wykazuje delikatne działanie anaboliczne. Przyczynia się stymulowania wzrostu tkanek, także w obrębie kobiecego biustu. Dzięki temu zapewnia wzrost piersi.

Zioła powiększające biust a skuteczność

Działanie ziół powiększających piersi opiera się przede wszystkim na obecności fitoestrogenów. Są to substancje pochodzenia roślinnego, które przyczyniają się do stymulowania estrogennych receptorów. W ten sposób odpowiadają za powiększenie piersi w sposób całkowicie bezinwazyjny i bezpieczny dla organizmu.

Warto jednak mieć świadomość, że skuteczność takich ziół w dużej mierze zależy od stworzenia unikalnej formuły. Chodzi o odpowiednie połączenie konkretnych ziół i przygotowanie ekstraktów we właściwych proporcjach.

Na rynku dostępnych jest wiele preparatów zawierających unikalne kombinacje ziołowe, jednak nie wszystkie są skuteczne. Dlatego też, chcąc wybrać faktycznie dobre specyfiki, warto sugerować się opiniami na temat konkretnych produktów. Dobrze jest wybierać również takie produkty, których skład jest podany. Dotyczy to przede wszystkim produktów kupowanych przez Internet. Bardzo często zdarza się, że producent zapewnia o obecności konkretnych ziół, jednak faktycznie nie wiemy jak dużo i które konkretnie zioła się tam znajdują. Jeżeli przed zakupem dokładnie przyjrzymy się co faktycznie kupujemy, nie damy się oszukać, a środki zawierające zioła powiększające biust będą skuteczne.

Zobacz ranking najlepszych sposobów na większy biust