Ranking najlepszych sposobów na większy biust

Ranking najlepszych sposobów na większy biust

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Jak najlepiej i najszybciej powiększyć piersi?

Chęć posiadania większego biustu jest dla wielu kobiet wartością nadrzędną. Stąd też popularne stają się poszukiwania metod, które mają zapewnić powiększenie piersi. Panie chciałyby znaleźć takie sposoby, które dają efekty najszybciej, ale jednocześnie nie są kosztowne i inwazyjne. Czy jest to w ogóle możliwe? Jak najlepiej i najszybciej powiększyć piersi?

Wariant 1. Szybko, ale inwazyjnie

Jeżeli zależy nam na czasie, warto rozważyć dwie możliwości. To operacja wszczepienia implantów oraz powiększanie piersi za pomocą kwasu hialuronowego.

Operacja wszczepienia implantów
Decydując się na operację plastyczną, trzeba mieć świadomość, że jest to metoda bardzo inwazyjna. Cały zabieg właściwie nie różni się niczym od tradycyjnych operacji. Proces powiększania piersi przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym. W czasie zabiegu lekarz umieszcza wybrane implanty zgodnie z ustaloną wcześniej techniką wykonania nacięcia. Po operacji zakładane są szwy, a następnie pacjentka jest wybudzana z narkozy. Zabieg operacyjnego wszczepienia implantów wymaga od kobiety odbycia dość długiego okresu rekonwalescencji. Warto mieć świadomość, że po operacji mogą wystąpić pewne powikłania. Najczęściej dochodzi do pęknięcia torebki łącznotkankowej. Efektem tego jest chirurgiczne jej usunięcie. Nie jest to jednak nic groźnego, dlatego właściwie nie ma się czego obawiać. Niekiedy może dojść do krwotoków lub infekcji, ale i z tym można sobie poradzić. Nie da się ukryć, że operacyjne powiększanie piersi jest bardzo inwazyjną, ale szybką metodą. Właściwie efekty pojawiają się w ciągu kilkudziesięciu minut.

Wstrzyknięcie kwasu hialuronowego
Szybkie, ale również inwazyjne powiększanie piersi można uzyskać poprzez wstrzyknięcie kwasu hialuronowego. Cały zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, przez co jest mniej radykalnym rozwiązaniem na to, by szybko powiększyć piersi. W odpowiednim miejscu wykonywane jest niewielkich rozmiarów nacięcie, w którym umieszcza się plastikową rurkę. Przez nią będzie wstrzykiwany specjalnie przygotowany kwas hialuronowy. Cały zabieg trwa maksymalnie 90 minut. Kończy się założeniem szwów lub specjalnego opatrunku. Warto mieć świadomość, że po zabiegu wstrzyknięcia kwasu hialuronowego pacjentka może jeszcze tego samego dnia wrócić do domu. To zaś świadczy o tym, że zabieg ten nie jest tak inwazyjny jak operacja wszczepienia implantów, gdzie koniecznością jest kilkudniowy pobyt w szpitalu. Chcąc utrzymać efekty zabiegu jak najdłużej, przez pierwszych kilka tygodni koniecznością jest noszenie specjalnego stanika. Nie można też spać na brzuchu ani masować biustu. Warto wiedzieć, że zabieg wstrzyknięcia kwasu hialuronowego nie daje trwałych rezultatów. A to dlatego, że wstrzykiwana substancja ulega biodegradacji. W ciągu 18 miesięcy biust powraca do poprzednich rozmiarów. Dlatego też, chcąc zachować większe piersi na zawsze, zabieg trzeba wykonywać systematycznie raz na 12 miesięcy.

Wariant 2. Wolniej, ale bezpiecznie i bezboleśnie

Alternatywą inwazyjnych sposobów powiększania biustu są metody naturalne. By całkowicie bezboleśnie i bezpiecznie powiększyć piersi, należy zdecydować się na odpowiednie kremy lub tabletki - albo najlepiej na jedno i drugie (np. Breast Actives). Preparaty powiększające piersi zawierają w swoim składzie cenne substancje, których zadaniem jest pobudzenie biustu do wzrostu. Takie właściwości wykazują fitoestrogeny, które zawierają wybrane zioła. To w nich tkwi sekret skuteczności środków powiększających biust. Warto wiedzieć, że fitoestrogeny działają na zasadzie podobnej do działania żeńskich hormonów płciowych. Różnica jednak polega na tym, że roślinne odpowiedniki nie oddziałują na gospodarkę hormonalną, a więc nie prowadzą do żadnych zaburzeń. Bardzo ważne jest, by takie tabletki i kremy zawierały odpowiednią mieszankę ziół. Tylko ich właściwe połączenie - także w odpowiednich proporcjach gwarantuje najwyższą skuteczność. Decydując się na tabletki oraz kremy, należy wiedzieć, że w ciągu kilku miesięcy można powiększyć piersi nawet do 2 rozmiarów. Jest to sporo, biorąc pod uwagę, że wszystko dzieje się właściwie bez ingerencji chirurga. Zaletą tego rozwiązania jest nie tylko bezinwazyjność, ale również niska cena kuracji - w porównaniu z kosztownymi zabiegami chirurgicznymi. Warto wiedzieć, że zakończenie kuracji nie wiąże się z powrotem wielkości piersi do pierwotnego rozmiaru. Co prawda po jakimś czasie biust faktycznie się zmniejszy, ale następuje to bardzo powoli.

Podsumowanie

Możliwości, by powiększyć biust jest naprawdę sporo. To, jaką metodę wybierzemy, zależy wyłącznie od nas: czy liczy się dla nas wyłącznie szybki efekt, czy może całkowita bezinwazyjność i niski koszt kuracji.

Zobacz ranking najlepszych sposobów na większy biust