Ranking najlepszych sposobów na większy biust

Ranking najlepszych sposobów na większy biust

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Jak wybierać tabletki na porost piersi?

Dla wielu kobiet mały biust jest poważnym problemem. Jest to spowodowane przede wszystkim faktem, że piersi uznawane są za atrybut kobiecości. Stąd niewielki biust odejmuje pewności siebie oraz sprawia, że panie czują się mało atrakcyjnie. Efektem są nieustanne poszukiwania najlepszych sposobów, dzięki którym możliwe będzie powiększenie biustu. Choć wiele kobiet decyduje się na dość inwazyjne rozwiązanie - wszczepienie implantów lub wstrzyknięcie kwasu hialuronowego, zwolenniczek naturalnego powiększania biustu nie brakuje. Prym wśród nich wiodą przede wszystkim tabletki na porost piersi. Warto jednak mieć świadomość, że nie wszystkie charakteryzują się jednakową skutecznością. Jak zatem nie dać się oszukać i wybrać takie specyfiki, które faktycznie działają?

Krok 1: Sprawdź, jakie składniki odpowiadają za porost biustu

Tabletki, które nie zawierają odpowiednich substancji, nie będą wykazywały żadnej skuteczności - to nie ulega wątpliwości. Dlatego też, przed podjęciem ostatecznej decyzji, dobrze jest dokładnie przyjrzeć się składowi takich specyfików. Co powinno znaleźć się na etykiecie, by tabletki na porost piersi nie okazały się „picem na wodę”? Przede wszystkim należy pamiętać o tym, że środki na większy biust muszą stymulować tkanki do wzrostu. Będzie to możliwe tylko dzięki obecności estrogenów. Efekt taki można osiągnąć, zażywając tabletki antykoncepcyjne. Zawierają one bowiem syntetyczne hormony, które pobudzają piersi do wzrostu. Jednak zażywanie środków farmaceutycznych tylko po to, by powiększyć biust jest bezzasadne i może doprowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Odpowiedzią są więc fitoestrogeny - roślinne odpowiedniki żeńskich hormonów płciowych.

Wild yam to jeden z ważniejszych składników tabletek na porost piersi. To roślina, która stanowi ogromną dawkę roślinnych hormonów. Dzięki nim możliwe jest skuteczne powiększenie biustu.

Fenugreek to roślina, której ekstrakt zawiera substancje o działaniu progesterogennym oraz estrogennym. Dzięki temu tabletki mogą skutecznie powiększyć biust, stymulując wzrost tkanek. Dodatkową zaletą jest widoczne ujędrnienie piersi.

Saw palmetto (palma sabałowa) to roślina, która - dzięki łagodnemu działaniu anabolicznemu wpływa na wzrost tkanek. Dzięki temu również i wzrost piersi jest stymulowany.

Pueraria Mirifica to roślina, która - podobnie jak Wild yam - zawiera sporą dawkę fitoestrogenów. W rezultacie dochodzi do silnego pobudzania wzrostu piersi, w widoczny sposób zwiększając ich objętość.

Krok 2: Kupuj tabletki w sprawdzonych źródłach

By mieć pewność, że tabletki na porost piersi są nie tylko skuteczne, ale i bezpieczne, transakcji dokonuj w sprawdzonych źródłach. Szczególnie polecane są polskie sklepy internetowe, które mogą oferować także zagraniczne produkty na powiększenie piersi. Warto wybierać takie miejsca w sieci, które są sprawdzone i cieszą się zaufaniem mnóstwa klientów. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że tabletki faktycznie zadziałają, a jednocześnie nie wyrządzą żadnych szkód w naszym organizmie.

Krok 3: Sugeruj się opiniami innych kobiet

Jeżeli zależy ci na tym, by trafić na faktycznie skuteczne i bezpieczne środki na porost piersi, zdaj się na inne kobiety. Na pewno wiele pań zdążyło już przetestować te najbardziej popularne preparaty. Kieruj się opiniami, jednak do wszystkich podchodź dość racjonalnie. Podczas poszukiwań sprawdzonych środków, opinii szukaj w różnych źródłach - nie tylko na jednym forum internetowym. Weź pod uwagę różne rankingi, bo większość z nich powstaje na podstawie subiektywnych ocen konkretnych kobiet.

Krok 4: Rozważ zakup produktów sprzedawanych w zestawach

Pamiętaj, że nie tylko tabletki, ale również kremy są w stanie powiększyć piersi. Jeśli zależy ci na uzyskaniu najlepszego efektu, zdecyduj się na cały zestaw. Miej świadomość, że w sprzedaży dostępne są specjalne tego rodzaju produkty, pochodzące od jednego producenta. Decydując się na takie rozwiązanie, będziesz mieć pewność, że wszystkie składniki wzajemnie potęgują swoje działanie i się uzupełniają. A to jest gwarancją skuteczności i daje możliwość uzyskania znacznie lepszych efektów w stosunkowo krótkim czasie.

I pamiętaj - nie oczekuj cudów! Tabletki na porost piersi nigdy nie dadzą takich rezultatów, jak operacja wszczepienia implantów. Efekty, jakich możesz się spodziewać, to bezpieczne powiększenie piersi o 1-2 rozmiary w ciągu kilku miesięcy. Ale za to bez bólu!

Zobacz ranking najlepszych sposobów na większy biust