Ranking najlepszych sposobów na większy biust

Ranking najlepszych sposobów na większy biust

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Kwas hialuronowy - zabieg na piersi kontra inne metody

Kobiety, które nie są zadowolone z wyglądu swoich piersi - głównie z ich niewielkiego rozmiaru - poszukują sposobów, by choć trochę je powiększyć. Możliwości jest wiele, ale coraz częściej mówi się o tym, że kwas hialuronowy - zabieg na piersi - daje zadowalające efekty. Jeżeli i ciebie interesuje powiększanie biustu właśnie w taki sposób sprawdź, jak na tle innych metod wypada właśnie wstrzykiwanie kwasu.

Na czym polega powiększanie piersi kwasem hialuronowym?

Kwas hialuronowy to substancja, która posiada zdolność wiązania ogromnej ilości wody. I właśnie ta właściwość wykorzystywana jest w przypadku powiększania piersi. Dzięki temu zabiegowi można uzyskać większy biust o 1-2 rozmiary. Wszystko zależy od tego, jaką budowę anatomiczną ma klatka piersiowa oraz jaki był wcześniejszy rozmiar piersi. Kwas hialuronowy - zabieg na piersi polega na wstrzyknięciu odpowiedniej ilości specjalnie przygotowanego żelu. Jest on całkowicie bezpieczny, nie powoduje żadnego działania niepożądanego. Zabieg wykonywany jest głównie w znieczuleniu miejscowym. To zaś oznacza, że nie jest tak bardzo inwazyjny. Zabieg rozpoczyna się od zaaplikowania znieczulenia, a następnie wykonania niewielkiego nacięcia. Służy ono do wprowadzenia kaniuli, przez którą będzie wstrzykiwany preparat do powiększenia piersi. Jego ilość ustalana jest indywidualnie, w zależności od wielkości piersi i od zamierzonego efektu. Po wstrzyknięciu żelu macrolane nacięcie jest zszywane lub też zakładany jest specjalny plaster. Na tym zabieg się kończy. Po zabiegu właściwie nie ma większych przeciwwskazań i ograniczeń. Na pewno przez 4 tygodnie trzeba nosić specjalny sportowy stanik. Nie można też przez jakiś czas spać na brzuchu ani masować biustu. Warto wiedzieć, że kwas hialuronowy - jako że po pewnym czasie ulega samoistnemu rozpadowi (tzw. biodegradacja) - nie daje trwałych efektów. By cały czas cieszyć się większym biustem, koniecznością jest poddawanie się zabiegowi raz na rok.

Kwas hialuronowy - zabieg na piersi a inne inwazyjne metody

Alternatywą inwazyjnego powiększania biustu jest możliwość wszczepienia implantów. Ta druga opcja jest bardziej radykalna, o czym może świadczyć konieczność przeprowadzenia operacji w znieczuleniu ogólnym. Wszczepienie implantów, w przeciwieństwie do wstrzyknięcia kwasu hialuronowego, może wiązać się z pojawieniem się pewnych komplikacji (np. krwotoku), ponieważ jakby nie było jest to normalna operacja. Co więcej, niekiedy dochodzi do pewnych działań niepożądanych, spośród których najczęściej dochodzi do obkurczenia torebki łącznotkankowej. Warto także mieć świadomość, że po operacji wszczepienia implantów koniecznością jest przebycie dość długiego okresu rekonwalescencji. W przypadku wstrzyknięcia kwasu hialuronowego nie ma mowy o długim „dochodzeniu” do siebie. Biorąc pod uwagę wszystkie za i przeciw - wady i zalety poszczególnych rozwiązań - lepszym wariantem wydaje się być kwas hialuronowy - zabieg na piersi.

Wstrzykiwanie kwasu hialuronowego a naturalne metody na większy biust

Alternatywą powiększania piersi za pomocą kwasu hialuronowego mogą być zupełnie naturalne i całkowicie bezinwazyjne metody. Zalicza się do nich przede wszystkim tabletki i kremy (a najlepiej oba specyfiki jako zestaw), które dają najlepsze efekty. Tabletki i kremy powiększają biust w sposób bezinwazyjny, ponieważ działają w oparciu o dobroczynne właściwości fitoestrogenów. Są to substancje, będące roślinnymi odpowiednikami żeńskich hormonów płciowych. Dzięki nim dochodzi do stymulowania wzrostu piersi, a efekty widoczne są po kilku miesiącach. Na korzyść stosowania tabletek i kremów powiększających biust przemawia fakt całkowitej bezbolesności i bezinwazyjności. Ponadto kuracja jest znacznie tańsza, porównując koszty z kwasem hialuronowym - jako zabiegiem powiększającym biust. Nie da się jednak ukryć, że to powiększanie piersi kwasem daje znacznie szybsze efekty. Jednak rezultaty zwykle bywają porównywalne. Zarówno w przypadku kwasu, jak i preparatów zwykle osiąga się powiększenie biustu o 1 rozmiar. Biorąc pod uwagę wszystkie za i przeciw, lepszym - bo bezpieczniejszym, bezbolesnym i tańszym - rozwiązaniem wydają się być tabletki i kremy.

Podsumowanie

Chcąc dokładnie przeanalizować wszystkie wady i zalety poszczególnych sposobów powiększania piersi, można dowiedzieć się, że najlepszym sposobem powiększania piersi są tabletki i kremy, wyprzedzając kwas hialuronowy. Ale wstrzykiwanie żelu na pewno jest lepszą alternatywą niż operacyjne wszczepienie implantów.

Zobacz ranking najlepszych sposobów na większy biust