Ranking najlepszych sposobów na większy biust

Ranking najlepszych sposobów na większy biust

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Skuteczny preparat na powiększenie biustu

Choć część kobiet narzeka na zbyt duży biust, większość ma problem odwrotny - zbyt małe piersi są ich kompleksem. Co prawda problem ten można bardzo szybko rozwiązać, decydując się na wszczepienie implantów, jednak jest to metoda dość inwazyjna, a przy tym kosztowna. Stąd rosnące zainteresowanie naturalnymi sposobami powiększania piersi. Na szczęście na rynku dostępny jest niejeden preparat na powiększenie biustu. Dzięki temu można raz na zawsze zapomnieć o inwazyjnym zwiększaniu rozmiaru piersi. Ale czy wszystkie działają jednakowo? Jak wybrać ten najbardziej skuteczny preparat na powiększenie biustu?

Dlaczego piersi rosną?

Zanim wybierzesz faktycznie skuteczny preparat odpowiadający za wzrost piersi, musisz wiedzieć dlaczego właściwie biust rośnie. Wszystko zależy przede wszystkim od estrogenów - żeńskich hormonów płciowych. Jeżeli w genach zapisane jest, że wydzieli się ich sporo, wówczas można spodziewać się dużego biustu. Jeśli zaś estrogenów wydzieli się mało, nie mamy co marzyć o osiągnięciu biustu wielkości piersi Pameli Anderson. Piersi rosną również na skutek przybierania na wadze. Warto pamiętać, że biust w dużej części składa się z tkanki tłuszczowej. Jeśli zapewnimy ją organizmowi, wówczas możemy liczyć na to, że piersi się powiększą, ale przy okazji także kosztem innych partii ciała, np. brzucha.

Skuteczny środek na większy biust, czyli jaki?

By skutecznie powiększyć piersi, trzeba pobudzić ich wzrost. Można to osiągnąć, dostarczając odpowiednią dawkę estrogenów. Okazuje się, że wystarczy zażywać tabletki antykoncepcyjne, które zawierają właśnie te hormony płciowe. Trzeba jednak pamiętać, że ingerencja w gospodarkę hormonalną zwykle prowadzi do poważnych zaburzeń, szczególnie jeśli cały proces nie odbywa się pod okiem specjalisty. Dlatego też, mimo że tabletki antykoncepcyjne mogą być skutecznie, nie należy wiązać z nimi nadziei, jeśli chodzi o powiększanie biustu. Znacznie lepiej zdecydować się na preparaty, które zawierają w swoim składzie fitoestrogeny, czyli roślinne odpowiedniki żeńskich hormonów płciowych. Ich działanie jest słabsze, ale daje zadowalające efekty. Co więcej, fitohormony nie prowadzą do zawirowań hormonalnych. Stosowanie środków z roślinnymi estrogenami jest więc całkowicie bezpieczne. Warto także mieć świadomość, że skuteczny preparat na powiększenie biustu powinien charakteryzować się trwałością efektów. Oczywiście nikt nie oczekuje, że rezultaty będą trwały wiecznie. Wystarczy, że zakończenie kuracji nie będzie wiązało się z nagłym i szybkim powrotem do pierwotnego rozmiaru biustu. Jeśli efekty stosowania środków na większy biust znikają bardzo powoli, można mówić o skutecznym specyfiku.

Warto zwracać uwagę na składniki

Ponieważ skuteczność środków na powiększenie piersi zależy w dużej mierze od wykorzystanych substancji, trzeba szczególną uwagę zwrócić na skład. Wiemy już, że tabletki czy kremy muszą zawierać fitoestrogeny. Jednak jest to pojęcie dość ogólne, dlatego warto poznać konkretne nazwy. Najbardziej skuteczne preparaty powiększające biust zawierają między innymi: Pueraria Mirifica, Dong Quai, ekstrakt z palmy sabałowej, fenugreek. Istotne znaczenie ma również obecność dodatkowych składników, które wzmacniają skuteczność fitohormonów, a jednocześnie wpływają korzystnie na skórę piersi.

Skuteczność preparatów zależy także od nas

Pamiętajmy, że unikalna formuła to jedna, a nasze działania - to drugie. Żaden specyfik nie da obiecywanych rezultatów, jeśli nie będzie w odpowiedni sposób stosowany. W przypadku tabletek i kremów na powiększanie piersi istotne znaczenie ma systematyczność aplikowania / zażywania. Trzeba postępować zgodnie z zaleceniami, by faktycznie uzyskać zadowalające rezultaty. Jeśli producent zaleca zażywać każdego dnia dwie kapsułki, postępujmy zgodnie z wytycznymi. Jeśli producent zaleca połączyć aplikację kremu z masażem i tę czynność każe powtarzać 2 razy dziennie - zastosujmy się do zasad. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że wybrany specyfik faktycznie będzie skuteczny.

Zobacz ranking najlepszych sposobów na większy biust