Ranking najlepszych sposobów na większy biust

Ranking najlepszych sposobów na większy biust

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Tabletki na przyrost gruczołów mlecznych - co powinny zawierać?

Kobiety, które nie są zadowolone z wielkości piersi, a chciałby je powiększyć, zwykle rezygnują z tych najbardziej inwazyjnych metod. Nie dość, że są one kosztowne, to jeszcze bywają bolesne. Dlatego też ogromną popularnością cieszą się tabletki na przyrost gruczołów mlecznych. Warto jednak mieć świadomość, że nie wszystkie specyfiki tego typu działają. Zamierzasz powiększyć piersi, zażywając tabletki? Chcesz wiedzieć, które preparaty będą najlepsze? Sprawdź, jakie składniki powinny się znaleźć w skutecznych środkach.

Jak działają tabletki na przyrost gruczołów mlecznych?

Podstawą działania środków powiększających piersi są fitoestrogeny, czyli roślinne odpowiedniki estrogenów. To właśnie te żeńskie hormony płciowe odpowiadają za pobudzenie piersi do wzrostu. Dzięki fitoestrogenom, które są nieco słabsze (ale przez to nie wywołują żadnych niepożądanych działań, prowadzących do zawirowań hormonalnych), możliwe jest widoczne powiększenie biustu.

Jakie składniki tabletek są najważniejsze?

Chcąc wybrać skuteczne i bezpieczne tabletki na przyrost gruczołów mlecznych, trzeba dokładnie przyjrzeć się składowi. Warto bowiem mieć świadomość, że tylko odpowiednia formuła - unikalna mieszanka substancji - jest w stanie przyczynić się do pobudzenia piersi do wzrostu. Trzeba także wiedzieć, że istotne znaczenie ma obecność składników pomocniczych, czyli takich, które ujędrniają biust i poprawiają kondycję skóry zapobiegając jej wiotczeniu.

Pueraria Mirifica
To roślina, która zawiera sporą dawkę fitoestrogenów. Dzięki temu możliwe jest skuteczne stymulowanie wzrostu piersi bez wywoływania jakichkolwiek działań niepożądanych.

Fenugreek
To roślina, która - poza tym, że stosowana jest na wszelkie dolegliwości natury kobiecej - zawiera sporą dawkę roślinnych odpowiedników żeńskich hormonów płciowych. Dzięki fitoestrogenom możliwe jest skuteczne pobudzanie piersi do wzrostu oraz ich widoczne ujędrnienie.

Dong Quai
To roślina, która stanowi bogate źródło naturalnych estrogenów - fito estrogenów. Są one odczytywane przez komórki jako ludzkie hormony, jednak ich działanie jest słabsze. Efektem tego jest stymulowanie piersi do wzrostu bez jakichkolwiek działań niepożądanych.

Fennel
To roślina, w ekstrakcie której odnajdziemy substancje działające estrogennie. Dzięki temu możliwe jest bezpieczne powiększanie biustu w sposób całkowicie naturalny.

Ważne substancje pomocnicze

W tabletkach na powiększenie gruczołów mlecznych powinny - oprócz źródeł fitoestrogenów - znaleźć się dodatkowe substancje, które wpływają na ogólną kondycję piersi.

L-tyrozyna
To aminokwas występujący naturalnie. Jego obecność wpływa na prawidłowe funkcjonowanie gruczołów przysadki, tarczycy oraz gruczołów nadnercza. W ten sposób możliwe jest kontrolowanie produkcji hormonów. Aminokwas ten może odpowiadać również za pobudzanie pracy hormonu wzrostu oraz odpowiadać za stymulowanie wzrostu piersi.

Witamina E
Witamina E nazywana jest przez wszystkich witaminą młodości. Jej właściwości polegają przede wszystkim na neutralizowaniu wolnych rodników, przyspieszających proces starzenia się skóry. Jej działanie przyczynia się również do zwiększenia elastyczności skóry, co zapobiega wiotczeniu piersi. Dostarczana systematycznie witamina powoduje, że biust staje się bardziej jędrny.

Czy to będzie działać?

Jeżeli tabletki na przyrost gruczołów mlecznych będą zawierać wyżej wymienione substancje, faktycznie mogą przynieść zadowalające efekty. Trzeba jednak pamiętać, że najważniejsze jest odpowiednie zestawienie konkretnych składników. Ponadto na skuteczność tabletek wpływa również systematyczność ich zażywania. Jeśli kapsułki będziemy łykać doraźnie, wówczas rezultaty na pewno nie będą zadowalające - nie mamy co liczyć, że piersi zwiększą swój rozmiar o 1-2 jednostki. Dlatego też, wybierając odpowiednie kapsułki należy brać pod uwagę nie tylko zawartość właściwych składników, ale przede wszystkim nasze podejście do powiększania piersi w ten sposób.

Zobacz ranking najlepszych sposobów na większy biust